ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У британських будинках примусово встановили понад 94 000 лічильників передоплати електроенергії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Фотографія газової конфорки поруч із рахунком компанії British Gas. (Owen Humphreys/PA Media)

Постачальники електроенергії примусово встановили понад 94 000 лічильників передоплати в будинках Великої Британії минулого року без згоди клієнтів, повідомив уряд.

У рамках боротьби з «жорстоким поводженням із вразливими клієнтами», міністр енергетичної безпеки Грант Шаппс у понеділок назвав постачальників, які «найзухваліше поводяться» щодо використання цих лічильників.

За даними уряду, найбільшу кількість лічильників передоплати примусово встановили компанії British Gas, Scottish Power і OVO Energy, що становило 70 відсотків від усіх примусових установок, загалом 66 187 пристроїв.

З них Scottish Power очолює список «найгірших порушників», примусово встановивши понад 24 300 лічильників у будинках своїх клієнтів у 2022 році.

Шаппс сказав, що цифри «дають ясну і жахливу картину того, наскільки широко поширилося примусове встановлення лічильників передоплати».

Він сказав: «Лічильники передоплати підходять деяким людям, тому я не хочу забороняти їх повністю, але у мене є побоювання, що компанії несправедливо поводяться зі своїми клієнтами під час і без того важкої зими, протягом якої уряд намагався допомогти сім'ям, оплачуючи близько половини рахунку за електроенергію середнього домогосподарства».

Міністр Кабінету міністрів сказав, що він «радий, що постачальники оприлюднили свої дії та погодилися назавжди припинити примус вразливих клієнтів до передоплати».

Шаппс заявив, що уважно стежитиме за перебігом розслідування, «щоб клієнти отримували необхідну підтримку, а вразливі споживачі, які помилково постраждали від примусового встановлення, отримали заслужену компенсацію».

За матеріалами The Epoch Times USA