ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Троє сирійців зникли безвісти після того, як вантажне судно затонуло біля берегів Румунії

Велика Епоха
(istockphoto)

Румунські рятувальні команди шукали в суботу трьох зниклих членів екіпажу вантажного судна, яке затонуло біля узбережжя Чорного моря, повідомило військово-морське відомство.

За словами офіційних осіб, вони отримали повідомлення про те, що судно Mohammad Z під прапором Танзанії затонуло за 26 морських миль від румунського придунайського села Сфанту-Георге, дуже рано в суботу.

До пошуково-рятувальних робіт були залучені Морський рятувально-координаційний центр (MRCC), прикордонна поліція і два комерційні судна, що знаходилися поблизу корабля.

На борту Mohammad Z було одинадцять членів екіпажу, дев'ять громадян Сирії і двоє єгиптян.

«Вісім з них були врятовані комерційним судном Michel, яке знаходилося найближче до місця аварії, за координації MRCC», – йдеться в заяві військово-морського відомства.

«Наразі тривають пошуки інших трьох зниклих безвісти членів екіпажу, всі вони сирійські громадяни».

У відомстві зазначили, що поки що незрозуміло, чому затонув корабель.

Чорне море має вирішальне значення для транспортування зерна, нафти та нафтопродуктів і поділяється між Болгарією, Румунією, Грузією та Туреччиною, а також Україною та Росією.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року в Чорне море почали дрейфувати міни, і румунські, болгарські та турецькі військові водолазні команди знешкоджують ті, що потрапили в їхні води.