ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США внесли до чорного списку 26 китайських фірм через підозри у використанні примусової праці (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Не лише сонячна промисловість чинить тиск на американські компанії, змушуючи їх відмовлятися від співпраці з Китаєм. Вашингтон додав до чорного списку 26 китайських текстильних фірм, які, ймовірно, пов'язані з використанням примусової праці. Такий статус забороняє продаж продукції над ринку США.

Цей захід може вплинути на американські ланцюжки постачань. Китай – найбільший постачальник текстилю до Америки. Проте примусова праця викликає велике занепокоєння.

Американські компанії стверджують, що фірми з КНР використовують примусову працю для створення несправедливої конкуренції. 90 відсотків китайської бавовни виробляється в Сіньцзяні. У цьому регіоні на північному заході Китаю живе етнічна група уйгурів. Вашингтон стверджує, що Пекін здійснює щодо неї геноцид шляхом масових затримань, стерилізації та примусової праці.

У 2021 році в США ухвалили закон, який фактично заборонив весь імпорт із Сіньцзяну. У результаті компанії переглянули ланцюжки постачань. Німецький концерн Volkwagen заявив, що США конфіскували тисячі автомобілів під брендами Bentley і Porsche через використання деталі, виготовленої китайською компанією з чорного списку.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube