ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Україна вдарила по російському військовому аеродрому в анексованому Криму

Велика Епоха
(Фото Telegram)

У четвер Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що напередодні успішно завдало удару по російському військовому аеродрому в Джанкої, Крим.

"Успішна операція Збройних сил України на військовому аеродромі Джанкой" призвела до "знищення або серйозного пошкодження":  4 пускові установки ЗРК С-400, 3 радіолокаційні станції та центру управління протиповітряної оборони, повідомила українська військова розвідка (ГУР) в Telegram.

Москва поки що не зробила жодних офіційних коментарів, але військові блогери та російські ЗМІ напередодні повідомили, що у вівторок ввечері відбувся український удар по російській військовій базі Джанкой в Криму, який був анексований Москвою в 2014 році. На відеозаписах атаки, розміщених у соціальних мережах, видно вражаючі вибухи посеред ночі.

Повідомляється, що 12 ракет влучили в ціль.

За даними близького до російської армії Telegram-акаунта Rybar, на який підписано понад мільйон людей, 12 тактичних ракет ATACMS, доставлених до Києва Сполученими Штатами, можливо, влучили в цю ціль, пошкодивши техніку і будівлю. Українська ГУР відома своїми зухвалими атаками в глибині Росії та на українських територіях, окупованих російською армією.

Ці цілеспрямовані удари, на думку деяких українських чиновників, є найефективнішим способом для Києва завдати значної шкоди Росії, чиї сили значно переважають за чисельністю і озброєнням українську армію, в той час, коли західна допомога Україні скорочується.