ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Tesla вводить додаткові знижки у Китаї (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Tesla шукає способи як привабити споживачів у Китаї, зокрема надаючи субсидії на страхування. Американський гігант з виробництва електромобілів веде на китайському ринку затяжну цінову війну зі своїм конкурентом BYD (БІД).

Tesla активізує цінову війну в Китаї в галузі електромобілів. У п'ятницю компанія презентувала кілька нових стимулів для покупців.

Люди, які куплять нові автомобілі зі складу до кінця березня, можуть отримати пільги на суму до 4800 доларів. Включно зі знижками на страхування.

У січні та лютому Tesla також знизила ціни на деякі моделі.

Сама компанія свої останні кроки не прокоментувала. Але вони ще більше посилюють жорстку конкуренцію з місцевими виробниками, зокрема з BYD (БІД), який недавно змістив Tesla (Теслу) з позиції найбільшого виробника електромобілів.

У п'ятницю BYD також знизив стартову ціну на одну з моделей більш ніж на 15%. А в лютому компанія відреагувала на дії Tesla аналогічним зниженням цін.

Tesla почала цінову війну торік намагаючись захопити частку ринку на тлі падіння попиту на електромобілі.

Відтоді вона робить знижки в усьому світі, змушуючи інших автовиробників на це реагувати. Так, минулого місяця Ford знизив ціну на свій Mustang EV на 8100 доларів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube