ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Samsung обігнала Apple і стала виробником смартфонів №1 (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Samsung зміщує Apple з позиції провідного виробника смартфонів. Продажі гіганта Кремнієвої долини в першому кварталі 2024 року зменшилися. До того ж Apple потерпає від конкуренції з боку виробників телефонів на базі Android.

Компанія Samsung виборола титул провідного світового виробника мобільних телефонів, обійшовши Apple. Такі підсумки першого кварталу цього року, згідно з даними дослідницької компанії IDC.

За її оцінками, у першому кварталі продажі телефонів Apple впали приблизно на 10%. Як наслідок частка компанії на ринку знизилася до 17,3%.

Експерт з електроніки Бертон Келсо пояснив чому App Store, Genius Bar і безпека не грають на руку Apple.

Південнокорейська компанія Samsung випустила нові флагманські моделі, які значно збільшили продажі компанії. Усього три тижні тому Samsung заявила, що очікує ще вищих доходів, ніж прогнозували аналітики.

Припускають, що прибуток у першому кварталі зросте більш ніж у десятеро і становитиме майже 4,9 мільярда доларів.

Китай також став проблемою для Apple: за оцінками галузевих експертів, за перші шість тижнів цього року продажі компанії в країні зменшилися майже на чверть.

Деякі організації та урядові установи КНР обмежують використання смартфонів Apple, посилаючись на міркування національної безпеки.

Ці заходи стали відповіддю на такі обмеження на китайські програми в США.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube