ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Відеоролик КПК натякає на готовність до третьої світової війни (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Вірусний китайський пропагандистський ролик викликає неоднозначну реакцію в інтернет-користувачів. Дехто стверджує, що в ньому зображено сценарій Третьої світової війни, у якій Китай очолює битву.

Танки, літаки, гармати та армійські марші. У цьому кліпі показано, як китайські війська завдають ракетних ударів. Його посилання таке: армія країни в новому ігровому сезоні (цитата) – «жахливо потужна».

Термін «ігровий сезон» часто стосується світового фіналу змагань геймерів. Однак останнім часом інтернет-користувачі часто почали називати цим терміном Третю світову війну.

Після виходу відеоролика в мережі піднялася хвиля націоналістичних настроїв. Одні казали, що на відміну від двох попередніх світових воєн Китай готовий перемогти в третій. Інші закликали до протистояння зі США та Японією, щоб об'єднати світ. Один коментатор написав (цитата): «Якщо почнеться світова війна, ми маємо спочатку знищити Японію. Принаймні ми маємо швидко знищити її армію».

Відео розмістили на обліковому записі Комуністичної молодіжної ліги, але згодом видалили. Деякі люди виявили, що в ролику присутні американські військовики. Це також спричинило суперечки в мережі. Один інтернет-користувач процитував англійського письменника Джорджа Оруелла: «Уся військова пропаганда, усі крики, брехня та ненависть незмінно ідуть від людей, які не воюють».

Серед китайської молоді відеоігри надзвичайно популярні. Дійшло до того, що термінологію з кіберспорту застосовують у реальному житті. КПК безпосередньо відповідає за нагляд за ігровим сектором і розробила низку заходів, щоб здобути контроль над індустрією.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube