ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жителі Китаю помирають без симптомів (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Жителі Китаю повідомляють про те, що країною й далі котиться хвиля загадкових смертей. Вони кажуть, що китайські урядовці намагаються приховати інформацію про це. Деякі припускають, що COVID-19 повертається.

На кадрах з інтернету видно як люди заповнили місцеву китайську лікарню. Місцевий лікар попереджає, що COVID-19 насправді не зник.

Від міст до сіл: раптові смерті стаються по всій країні. Деякі з померлих були молоді та здорові. Серед них є поліціянти та високопосадовці.

Жителі Китаю кажуть, що міокардит та інсульти стали звичайним явищем. Деякі свідчать про побічні ефекти від вакцин COVID-19 китайського виробництва.

Влада КНР не дозволяє імпортувати вакцини іноземного виробництва. Вона навіть затримує експертів, які кажуть про ефективність та безпеку цих препаратів.

За офіційною статистикою Китаю, на початку цього року в країні спостерігалося зростання кількості смертей від COVID. У лютому влада повідомила про 22 смерті по всьому континентальному Китаю. Це приблизно всемеро більше, ніж у попередньому місяці.

Але ця цифра може бути лише верхівкою айсберга, бо багато хто вважає, що кількість смертей у Китаї дуже занижена. Іноземні експерти та дослідники досі не з'ясували реальну кількість померлих. Припускають, що вона може коливатися в межах від десятків до сотень мільйонів.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube