ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Таємний документ компартії Китаю викриває, як Пекін експортує релігійні переслідування до інших країн (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Секретний документ, що потрапив у мережу, викриває зловісні плани компартії Китаю. У ньому йдеться про те, що владі слід націлитися на духовний рух під назвою Фалуньгун за межами Китаю.

У документі чиновникам наказано збирати інформацію про закордонних прихильників Фалуньгун, а також проникати в їхні спільноти та сіяти розбрат із середини. Ба більше, у директиві згадується використання впливових західних журналістів для просування ідей комуністичної влади КНР.

Комітет 610 – це реальне бюро безпеки в Китаї. Його мета – проводити репресії щодо прихильників Фалуньгун усередині Китаю. Гоніння почав колишній голова КПК Цзян Цземінь.

Комітет 610 діє за межами правової юрисдикції Китаю, маючи перевагу на всіх рівнях влади. Завдяки широкому спектру повноважень він повсюдно застосовує тортури.

За межами КНР Пекін використовував безліч тактик, щоби посіяти хаос між практикувальниками Фалуньгун по всьому світу.

Повідомляється, що кілька західних політиків отримували наклепницькі листи від агентів компартії Китаю (КПК), які видавали себе за прихильників Фалуньгун, щоб спровокувати їхній гнів щодо духовної практики.

Експерти та законодавці США давно попереджають про транскордонні репресії з боку КПК по всьому світу. Попри репресії в Китаї, Фалуньгун практикують мільйони людей по всьому світу.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube