ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай планує запросити 50 тисяч американських підлітків у безплатні поїздки (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Безплатні подорожі до Китаю для американських дітей з прихованою метою. Впродовж найближчих п'яти років Компартія Китаю планує запросити понад 50 тисяч американських підлітків до Китаю. Усі витрати сплатить Пекін.

Ван Цзуньтао, голова Національної комісії демократичної партії Китаю сказав, через те, що США заборонили інститути Конфуція в американських кампусах, китайська компартія просто запрошує молодь до Китаю, і США не можуть цьому перешкодити. Таким чином, Пекін може впливати на цих людей з молодого віку, а потім, коли вони займуть важливі позиції, то зможуть впливати на американське суспільство.

Китай називає інститути Конфуція – програмами передання знань про китайську мову та культуру. Вони існують у кампусах по всьому світу й частково фінансуються владою КНР. Відомо, що вони просувають комуністичну ідеологію Китаю за кордоном.

Конгрес припинив фінансувати навчальні заклади США, в яких є ці інститути, через побоювання з приводу зовнішнього впливу. Відтоді майже всі інститути Конфуція у країні закрилися. Однак деякі пізніше відновили свою діяльність під іншими назвами.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube