ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія проводить у Дагестані "контртерористичну операцію", затримано трьох осіб (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У неділю Росія провела "контртерористичну операцію" в південному регіоні Дагестану, затримавши трьох осіб, повідомив Національний антитерористичний комітет.

Росія перебуває у стані підвищеної готовності після масової стрілянини в концертному залі в Москві 22 березня – найсмертоноснішого нападу в країні за останні 20 років, в результаті якого загинуло щонайменше 144 людини.

"Силовики затримали трьох бандитів, які планували низку терористичних злочинів. Під час огляду місць, де були затримані злочинці, було виявлено автоматичну зброю, боєприпаси і саморобний вибуховий пристрій, готовий до використання", – повідомили в комітеті в неділю.

Раніше комітет повідомив, що підозрювані у скоєнні злочину були заблоковані силовиками в декількох квартирах у спальних районах регіонального центру Махачкали і одного з найбільших міст республіки – Каспійська.

Жертв серед мирного населення і втрат серед співробітників правоохоронних органів немає.

За словами мера Махачкали Юсупа Умавова, режим контртерористичної операції в Махачкалі і Каспійську був знятий о 12:00 за місцевим часом (09:00 за Гринвічем).