ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Іспанська поліція ліквідувала мережу картелю Сіналоа і вилучила 1,8 тонни метамфетаміну (ВІДЕО)

Велика Епоха
Поліцейський стоїть біля частини партії метамфетаміну вагою 1,8 тонни в Мадриді, Іспанія, четвер, 16 травня 2024 року. Іспанська поліція заявляє, що ліквідувала велику мережу розповсюдження метамфетаміну мексиканського картелю Сіналоа після того, як вилучила 1,8 тонни нелегального наркотику. (AP Photo/Manu Fernandez)

Іспанська поліція ліквідувала велику мережу розповсюдження метамфетаміну мексиканського картелю Сіналоа, вилучивши 1,8 тонни нелегального наркотику, повідомила поліція в четвер, пише AP News.

Національна поліція Іспанії назвала це найбільшою конфіскацією метамфетаміну в історії країни.

Поліція повідомила, що провела п'ять арештів (громадянина Мексики, якого поліція ідентифікувала як лідера групи, а також трьох іспанців і одного румуна) і здійснила рейд на шість об'єктів у східному регіоні Валенсії.

Офіцер Антоніо Мартінес відсвяткував «ліквідацію цієї групи», яка, на думку поліції, намагалася встановити свою присутність в Іспанії.

За словами Мартінеса, група використовувала будинки в ізольованих районах регіону Валенсія для зберігання контрабандних партій метамфетаміну, а потім використовувала транспортні засоби з фальшивим дном для їх відправки в інші європейські країни.

«Ми в Національній поліції вважали, що мексиканські картелі не діють в Іспанії», – сказав Мартінес. «Але це правда, що через тиск, під яким вони перебувають в інших частинах Європи, перш за все, проти їхніх лабораторій, ми бачимо, як вони намагаються розпочати свою діяльність або створити нелегальні лабораторії в Іспанії для виробництва наркотиків».

Розслідування триває, і поліція заявила, що можливі подальші арешти.