ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Внаслідок нападу на тюремний фургон у Франції загинули 2 офіцери. Ув'язнений втік (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Озброєні нападники вбили двох французьких тюремних офіцерів і серйозно поранили ще трьох під час нападу на конвой в Нормандії у вівторок, а одному ув'язненому вдалося втекти, повідомили офіційні особи. Наразі ведуться пошуки.

Конвой перевозив ув'язненого Мохамеда Амру до в'язниці Евре після судового засідання в Руані, коли потрапив у засідку на перекритій автомагістралі А154.

«Ми використовуємо всі засоби, щоб знайти цих злочинців. За моїм розпорядженням було мобілізовано кілька сотень поліцейських і жандармів», – написав міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманін на соціальній платформі X.

Президент Франції Еммануель Макрон у своєму дописі на X назвав напад «шоком для всіх нас».

Влада працювала над тим, щоб убезпечити район на північному заході Франції і затримати нападників. Було незрозуміло, скільки їх було задіяно.

Амра був затриманий у в'язниці Валь-де-Рей біля Руана після нещодавнього вироку за крадіжку зі зломом. За словами прокурора Лора Беккуо, він також перебував під слідством у справі про викрадення і вбивство в Марселі.

Французькі ЗМІ повідомили, що Амра мав прізвисько «La Mouche» («Муха»).

Бекко оголосив про початок розслідування нападу, який розглядається як справа про організовану злочинність і вбивство, і повідомив, що двоє поранених офіцерів перебувають у критичному стані.

Розслідування також розглядатиме спроби організованої втечі, володіння зброєю військового зразка і змову з метою вчинення злочину.