ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ізраїль розміщує ракетні катери в Червоному морі після атаки хуситів з Ємену (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Ізраїльські військові заявили, що в середу розмістили ракетні катери в Червоному морі в якості підкріплення, через день після того, як пов'язаний з Іраном рух Хуті заявив, що завдав ракетних і безпілотних ударів по Ізраїлю, і пообіцяв здійснити ще більше атак.

На фотографіях, поширених військовими, видно, що корвети класу "Саар" патрулюють поблизу порту Ейлат у Червоному морі, який Ізраїль розглядає як новий фронт, оскільки його війна в Газі викликає відплату з боку пов'язаних з Іраном про-хамасівських сил в інших частинах регіону.

Рух Хуті заявив у вівторок, що з початку війни між ХАМАС і Ізраїлем 7 жовтня вони здійснили три ракетні та безпілотні атаки на Ізраїль. Рух пообіцяв, що таких атак буде більше, "щоб допомогти палестинцям перемогти".

У зв'язку з новим нападом, що стався цієї ночі, ізраїльські військові заявили, що перехопили "повітряну загрозу" над Червоним морем.

Радник з національної безпеки Ізраїлю Цахі Ханегбі заявив у вівторок, що напади хуситів є неприйнятними, але відмовився уточнити, як Ізраїль може відреагувати на них.

Хусити є частиною вороже налаштованого до Ізраїлю і США регіонального альянсу, до якого входять ліванська "Хезболла" і підтримувані Іраном ополченці в Іраку.

Хусити контролюють значні території Ємену, включаючи столицю Сану, за понад тисячу кілометрів від Ізраїлю.

Ракети і безпілотники, випущені по Ізраїлю з району Червоного моря з 7 жовтня, досі були або збиті, або не досягли мети.

Після інциденту 27 жовтня Ізраїль заявив, що за атакою безпілотників, яка спричинила вибухи в двох єгипетських містах на Червоному морі, стоять хусити, стверджуючи, що вони мали намір завдати удару по Ізраїлю.