ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ХАМАС знову використовує живі щити в секторі Гази (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ракети, випущені з Гази в бік Ізраїлю, в секторі Газа 8 жовтня 2023 року. (Mohammed Salem/Reuters)

Триває близькосхідний конфлікт між Ізраїлем та терористичним угрупуванням ХАМАС. І немає жодних ознак того, що ситуація стабілізується.

Кількість жертв з обох боків різко зросла: ізраїльські військовики повідомляють, що загинуло понад 1200 ізраїльтян. Сотні з них стали жертвами терористів ХАМАСу під час раптового нападу на музичний фестиваль.

У Секторі Гази, за даними палестинської влади, в результаті ізраїльських авіаударів у відповідь, загинуло понад 1050 осіб.

У середу ізраїльські військовики опублікували відеозапис, на якому показано авіаудари по цілях ХАМАСу в Газі із суші, повітря та з моря. Представник Армії оборони Ізраїлю заявив, що ХАМАС використовує мирних жителів як щит.

Наразі Ізраїль зазнає атак з північних прикордонних територій, зокрема з Лівану та Сирії. Згідно із заявою ЦАГАЛу, ізраїльські війська відповіли артилерійським вогнем по обох країнах.

Однак у середу новий голова Об'єднаного комітету начальників штабів США заявив, що інших учасників війни немає.

Король Йорданії та наслідний принц Саудівської Аравії висловили підтримку Палестині. Але, схоже, жителі Гази її не відчувають.

У середу до Ізраїлю прибула партія боєприпасів зі США. Це сталося після того, як у вівторок президент Байден пообіцяв підтримку Ізраїлю та виступив із попередженням на адресу тих, хто може спробувати скористатися ситуацією.

Підписуйтесь на наш канал на Youtube