ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Adidas розкритикували за використання моделі-чоловіка для жіночого купальника (ВІДЕО)

Велика Епоха
Кампанія Adidas з випуску купальників викликала негативну реакцію в Інтернеті (OliLondonTV/Twitter)

Гігант спортивного одягу Adidas зазнав критики за вибір моделі, оскільки в одній зі своїх останніх рекламних кампаній купальник, створений для жінок, було одягнуто на людину, яка має вигляд чоловіка.

Реклама, в якій людина, зовні схожа на біологічного чоловіка, моделює жіночий купальник Rich Mnisi, що входить до лінійки купальників 2023 Pride, викликала обурення в соціальних мережах. Багато людей закликають бойкотувати компанію. Ім'я моделі не називають, і поки неясно, як вона себе ідентифікує.

Це не перший випадок, коли реклама, створена Adidas, викликає ажіотаж. Рік тому кампанія бренду, в якій були показані десятки комплектів грудей, покликана продемонструвати різноманітність асортименту спортивних бюстгальтерів, була названа покупцями "образливою" і згодом заборонена Агентством рекламних стандартів.

У жовтні компанія знову опинилася в центрі уваги після того, як стала одним із брендів, що розірвали відносини з Каньє Вестом після його антисемітських висловлювань. Співпраця пари Yeezy щорічно приносила понад 1 мільярд фунтів стерлінгів продажів, але бренд заявив, що не потерпить "неприйнятних, ненависних і небезпечних" коментарів Каньє Веста.