ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Португалії вперше в історії футболу суддя показав білу картку (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Скриншот/youtube)

Чвертьфінал Кубка Португалії серед жінок між "Бенфікою" і "Спортинг" був відзначений врученням білої картки на знак вдячності медичному персоналу, який надав допомогу глядачці, якій стало погано на трибунах.

У суботу 21 січня під час жіночого дербі "Бенфіка" проти "Спортингу" у чвертьфіналі Кубка Португалії (5:0) сталася безпрецедентна сцена. На 45-й хвилині гри суддя дістав із кишені білу картку, яку він адресував медичному персоналу обох команд, який щойно надав допомогу глядачці, що почувалася зле, під оплески стадіону "Ла Луз".

Запущена 2018 року Португальською федерацією молодіжних змагань, ця картка покликана заохочувати акти чесної гри. "Це картка з символічним значенням, яка покликана заохочувати чесну гру", — пояснив президент португальської суддівської ради Жозе Фонтелаш Гомеш. Ми хочемо цінувати і заохочувати позитивну поведінку, щоб взаємна повага і чесна гра в національному футболі зростали.

Поширена на всі змагання в червні 2020 року, картка, таким чином, була застосована в ці вихідні вперше в матчі такого рівня. На матчі також був встановлений рекорд Португалії за найбільшою кількістю глядачів на жіночому матчі — 15 032 людини були присутні на стадіоні в Лісабоні. Це ще одна хороша новина для розвитку футболу в країні.

===

Новини по темі: