ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Повені в Пакистані: Макрон виділить 360 мільйонів євро допомоги на відновлення

Велика Епоха
Еммануель Макрон виступив на відкритті засідання ООН на підтримку Пакистану, який постраждав від руйнівних повеней. (FABRICE COFFRINI/AFP через Getty Images)

У понеділок, 9 січня, Президент Республіки оголосив, що Франція надасть 360 мільйонів євро на проєкти з відновлення Пакистану, який досі не може оговтатися від наслідків тогорічних руйнівних повеней.

"Тому в Пакистані ми вирішили мобілізувати загалом 360 мільйонів євро на проєкти, які будуть запущені для розв'язання проблеми стійкої реконструкції та, відповідно, адаптації до зміни клімату", — сказав Еммануель Макрон у відеоконференції, відкриваючи міжнародну конференцію ООН та Пакистану, щоб допомогти країні мобілізувати половину з 16,3 мільярда доларів, необхідних для того, щоб поставити її на ноги на стійкій основі.

Пакистан постраждав від безпрецедентних мусонних дощів влітку, які затопили третину країни, пошкодивши два мільйони будинків і забравши життя понад 1700 осіб.

Еммануель Макрон оголосив, що Франція готова взяти участь у міжнародній групі підтримки, яка супроводжуватиме Пакистан у реалізації міжнародної допомоги, а також оголосив про додатковий внесок до надзвичайної допомоги у розмірі 10 мільйонів євро.

"Ми повинні продемонструвати, що коли країна зазнає шоку такого масштабу, міжнародне співтовариство і, зокрема, всі фінансові інститути здатні мобілізуватися, щоб підтримати її на шляху до більш стійкої реконструкції", — наполягав Глава Французької держави.

===

Новини по темі: