• Знайдено скам'янілий механізм віком 400 мільйонів років

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 9 липня 2015 року

У віддаленому районі Камчатки археологи з петербурзького університету знайшли незвичайний артефакт  механізм віком 400 мільйонів років.

Знайдений об’єкт представляє собою сотні зубчатих циліндрів схожих на ті, які використовуються в сучасних механічних годинниках. Враховуючи його вік, механізм чудово зберігся і виглядає так, ніби він «вріс» у скелю або був залитий вулканічною лавою. Знахідка пройшла експертизу спеціалістів, які підтвердили, що це не підробка, повідомляє weeklyworldnews.com.

Першими на незвичний об’єкт натрапили туристи — знаходився механізм у камені за 240 кілометрів від селища Тігіль на Камчатці, йдеться у повідомленні. Потім на розкопки вирушила група археологів: один із дослідників, Юрій Голубєв, сказав, що знахідка приголомшила самих учених.

Механізм віком 400 мільйонів років — не перша знахідка, яка спростовує поширену нині теорію еволюції. Раніше були знайдені енігмаліт Вільямса, риболовні гачки віком 42 тисячі років, камені Іка, яким може бути 65 мільйонів років, сліди доісторичної ядерної катастрофи, тощо, існування яких неможливо пояснити, виходячи з прийнятих сучасною наукою поглядів. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...