'Волинь' - 'Іллічівець' 7:1

У матчі 1/16 фіналу Кубка України луцька "Волинь" впевнено переграла маріупольський "Іллічівець" з рахунком 7:1.

Після першого тайму команда Віталія Кварцяного вела з рахунком 2:0, а після перерви маріупольці посипалися повністю і дозволили "Волині" стати автором найбільшої перемоги нинішнього розіграшу Кубку України.

"Волинь" -" Іллічівець "7:1

Голи: Скоба 19, Майкон 41, Масло 57, Лопес 64, Окріашвілі 62, Майкон 67, Лопес 72, Шарпар 89

"Волинь": Неділько, Бабир, Майкон, Олія, Скоба, Шарпар (Кінаш 80), Лопес, Шумахер (Пічкур 46), Шиков (Гобер Енріке 46), Леандро, Сімінін

"Іллічівець": Бажан, Окріашвілі, Бутко, Тищенко, Путівцев (Касьян 46), Фомін, Федотов (Чорний, 73), Гречишкин, Шевчук (Ковальов 33), Полянський, Невмивака