• Віталій Кличко — Томаш Адамек: нокаут № 40

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    Неділя, 11 вересня 2011 року

У ніч на 11 вересня Віталій Кличко у польському місті Вроцлаві в черговий раз захистив свій титул WBC.

Томаш Адамек перед боєм, на відміну від своїх попередників, не робив гучних заяв щодо результату поєдинку. А Віталій Кличко розповідав і підкреслював сильні сторони Томаша — швидкість, фізичну витривалість, психологічну стійкість. Для польського спортсмена були створені чудові умови: підтримка вболівальників, реклама поєдинку промоутерською компанією братів К2, чемпіонська вага, як у багатьох легендарних суперважкоатлетів — Мухаммеда Алі, Майка Тайсона, Ленокса Льюіса (97–98 кг), проте дива не сталося...

Величезна різниця в класі і рівні стала помітна вже наприкінці другого раунду. Томаш Адамек відразу став «натикатися» на лівий бічний Віталія і нечасті, проте влучні удари правою. Віталій Кличко не поспішав викидати багато ударів і розтягнув гру в одні ворота на 10 раундів. Томаш Адамек терпляче і наполегливо тримався, не знайшовши для себе вдалої ударної дистанції.

Віталій Кличко або успішно блокував усі атаки Адамека, або традиційно для братів Кличко робив невеликий крок назад, користуючись різницею у зрості.

Бій Віталія з Томашем Адамеком показав одне — суперників у братів Кличко зараз немає і не передбачається. А свої пояси вони, вірогідно, залишать комусь, коли самі того забажають.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...