Збірна України програла Уругваю

Сьогодні ввечері на стадіоні "Металіст" в Харкові Збірна України в товариському матчі програла чемпіону Південної Америки збірній Уругваю.

Рахунок у поєдинку був відкритий вже на 15 секунді зустрічі: Коноплянка перехопив м'яч і відпасував на Девіча, а той вивів Ярмоленка на ударну позицію 1:0. Під кінець першого тайму помилка голкіпера України дозволила Уругваю зрівняти рахунок, але це тривало недовго, і через дві хвилини Коноплянка знову вивів Україну вперед після прострілу Ярмоленка.

У другому таймі темп гри трохи стих і поступово чемпіонам Південної Америки вдалося вирівняти гру, і потім сталося те, що для збірної України стало злим роком - спочатку на 61 хвилині Лугано рахунок зрівняв, а коли до кінця зустрічі залишалося 2 хвилини, Ернандес забив переможний м'яч для своєї збірної.

Україна - Уругвай 2:3

Голи: Ярмоленко (1), Коноплянка (45), Гонсалес (44), Лугано (61), Ернандес (88)

Україна: Шовковський, Кучер, Бутко, Ракицький, Шевчук, Тимощук, Коноплянка, Гай, Шевчук (Калиниченко, 79), Воронін, Ярмоленко (Селезньов, 60), Девіч

Уругвай: Муслера, Годін, Максі Перейра (Коатес, 74), Лугано, Родрігес, Касерес - Гонсалес (Ернандес, 79), Егурен (Рамірес, 64), Кавані, Перес (Гаргано, 64), Суарес.

Жовті картки: Егурен (35), Гай (47)