«Ліон» вибив «Рубін» із Ліги Чемпіонів

У матчі-відповіді Ліги чемпіонів раунду плей-офф казанський «Рубін» не зміг обіграти французький «Ліон».

Для французів головним завданням залишалося не програти з різницею у два м'ячі, що вони успішно і виконали. Казанці більше володіли ініціативою, але по-справжньому небезпечні моменти почали виникати в другому таймі. Інтрига виникла після того, як «Рубін» повів у рахунку на 77-й хвилині. Після цього команди почали грати у відкритий футбол. Для виходу до наступного етапу «Рубіну» залишалося зробити ще один крок, але всі їх надії поховав Бакарі Коне, який установив нічийний результат 1:1.

«Рубін» (Росія) - «Ліон» (Франція) - 1:1

Голи: 1:0 - Натхо (77), 1:1 - Коне (87).

«Рубін»: Рижиков, Кверквелія, Шаронов, Натхо, Кисляк, В. Калешин, Немов, Караденіз, Нобоа, Дядюн (Мартінс, 69), Лебеденко (Медведєв, 69).

«Ліон»: Льоріс, Ловрен, Гоналон, Коне, А. Сіссоко, Ревейєр (Пьяніч, 83), Чельстрем, Бріан, Бастос, Гоміс, Лісандро (Пь'є, 90).

Попередження: Кисляк, Бріан.