ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В результаті розливу нафти в Сінгапурі закриті пляжі на курортному острові (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Пляжі на сінгапурському острові Сентоза були закриті в суботу після того, як нафтова пляма поширилася з прилеглого судноплавного терміналу на туристичний рай на південь від міста-держави.

Свідок Reuters бачив, як стрічка відгороджувала забруднені нафтою води і пісок пляжу Танджонг від відвідувачів.

«Виявлено нафтову пляму. Проводиться очищення. Будь ласка, тримайтеся подалі від води», – свідчив знак, розміщений на пляжі.

На сайті Сентози повідомляється, що акваторії пляжів Танджонг, Палаван і Сілосо закриті для очищення, а купання і морські розваги заборонені.

Нафтова пляма поширилася від терміналу Пасір Панджанг, менш ніж за 10 км від популярного серед туристів і місцевих жителів острова, після того, як у п'ятницю вдень земснаряд під прапором Нідерландів зіткнувся зі стаціонарним бункеровозом під прапором Сінгапуру.

Морське і портове управління Сінгапуру заявило в п'ятницю ввечері, що частина нафти з пошкодженого вантажного танка бункерувальника вилилася у воду, і що «пошкоджений вантажний танк було ізольовано, а розлив локалізовано».

В оновленій інформації, опублікованій в суботу, влада повідомила, що плями нафти були помічені біля терміналу Пасір Панджанг і вздовж пляжів Танджонг, Палаван і Сілосо. Вона повідомила, що розгорнула 16 суден для ліквідації розливів нафти «для продовження розпилення диспергентів і збору нафтових плям на поверхні води».

«Впливу на судноплавство немає. Причальні операції на терміналі Пасір Панджанг залишаються без змін», – зазначили у відомстві.