ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай накопичує запаси для тотальної війни (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Від продовольства до енергоресурсів Китай накопичує ресурси для потенційної масштабної війни. Про це попереджає Вашингтонський консультативний орган.

Підготовку компартії Китаю до війни обговорили під час слухань Комісії з питань економіки та безпеки між США та Китаєм.

За словами колишнього заступника директора Національної розвідки США Кліффа Сімса, Китай прагне домінування у військовій, економічній та технологічній сферах. Сімс каже, що внутрішні та зовнішні виклики спонукали Пекін мобілізувати весь свій державний апарат.

На думку експертів, в умовах стрімкої глобалізації економічне зростання Китаю значною мірою пов'язане зі світовим ринком. Але найчастіше під залежністю мають на увазі вразливість. Попри спроби КПК підвищити самодостатність, продовольство та енергоресурси залишаються дефіцитом, зокрема через низьку продуктивність та залежність від імпорту.

Експерти вважають, що Китай почав накопичувати запаси, готуючись до війни з Тайванем.

Так званими «червоними лініями» китайська влада окреслює питання, які, на її думку, не підлягають обговоренню. Вона також обіцяє вжити заходів, якщо хтось перетне ці лінії.

КПК використовувала цей термін багато років. Також десятиліттями вона називає Тайвань своєю територією, що відокремилася. Й обіцяє, у разі потреби, захопити його силою, хоча ніколи ним не керувала.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube