ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Під час катання на човні в Індії потонули 13 школярів і 2 учителя (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Човен зі шкільною групою перекинувся в озері на заході Індії в четвер, унаслідок чого потонули 13 учнів і два учителя, повідомили представники пожежної служби.

Одинадцять учнів було врятовано, коли човен перекинувся в озері Харані в місті Вадодара. Рятувальники шукають людину, яку все ще вважають зниклою безвісти, сказав співробітник пожежної служби Вадодари Джиту Пармар.

Причину нещасного випадку з'ясовують.

"Випадок із дітьми, які потонули після перекидання човна в озері Харані у Вадодарі, вкрай трагічний", — заявив вищий виборний чиновник штату Бхупендрабхай Патель.

Вадодара — місто в штаті Гуджарат, відоме торгівлею алмазами. За повідомленнями індійських ЗМІ, школярі були на пікніку, коли стався нещасний випадок.

Нещасні випадки з човнами — часте явище в Індії, де багато суден переповнені і не мають належного обладнання для забезпечення безпеки.

У вересні минулого року 22 людини потонули, коли двоповерховий човен із понад 30 пасажирами перекинувся біля пляжу в одному з прибережних міст штату Керала на півдні Індії.

У травні 2018 року 30 людей загинули, коли їхній човен перекинувся на річці Годаварі, що розлилася в південному штаті Андхра-Прадеш.