ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Британія постраждала від повені після сильних дощів, що викликали розливи великих річок (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

У п'ятницю після сильних дощів у Великій Британії вийшли з берегів великі річки, уряд випустив понад 300 попереджень про повені, туристичні оператори оголосили про серйозні перебої в роботі, а близько 1 000 будинків зазнали пошкоджень.

Послідовність штормів протягом останніх тижнів означала, що тривалі дощі, які почалися в четвер, випали на зволожений ґрунт і швидко призвели до виходу з берегів і без того розбухлих річок і водотоків по всій Англії та Уельсу.

Останніми днями шторми також спричинили повені в інших частинах Європи.

Річка Трент у центральній Англії вийшла з берегів, що змусило місцеву владу оголосити про надзвичайну ситуацію. Пожежна служба Лондона повідомила, що пізно ввечері в четвер їй довелося евакуювати близько 50 осіб у безпечне місце після того, як канал на сході столиці переповнився.

"Ми прокинулися, як багато хто побачить, з дуже вологою ситуацією по всій країні", – сказала в інтерв'ю BBC Керолайн Дуглас, директор, відповідальна за управління повенями в Агентстві з охорони навколишнього середовища.

За словами Дуглас, на даний момент затоплено близько 1 000 будинків. Компанія Great Western Railways повідомила, що її лінії в трьох частинах півдня країни закриті. Дороги в найбільш постраждалих районах також перекриті.

На п'ятницю прогнозується продовження дощу, хоча і не такої інтенсивності, як вночі, після чого очікується сухіша погода.