• «Сутінки. Сага. Світанок »розділять на дві частини

  • Вівторок, 15 червня 2010 року
Четверта частина саги про вампірів «Сутінки. Сага. Світанок» буде розділена на дві частини, з яких перший фільм вийде на екрани кінотеатрів у листопаді наступного року, повідомляє кінокомпанія Summit Entertainment.

Таке рішення не є несподіванкою, тому що продюсери франшизи вже раніше визнали роман Стефанії Майєр «Врятуватися до світанку» розміром в 900 сторінок занадто складним, щоб екранізувати його в одному фільмі. Але студія уклала договори з акторами тільки на чотири фільми, тому до оголошення про початок нового проекту довелося домовлятися і про гонорари.
Заплановано, що новий фільм вийде на екрани 18 листопада 2011.

Зйомки картини почнуться вже восени цього року. Місце режисера займе Білл Кондон. Кондон є автором сценарію і режисером біографічного фільму «Кінсі», а також писав адаптований сценарій до мюзиклу «Чикаго». Білл Кондон був удостоєний «Оскара» за адаптований сценарій до фільму «Боги і монстри», який сам і режисирував.

Сценарій до фільмів, як зазвичай, пише Стефанія Майєр і Мелісса Розенберг. Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон і Тейлор Лотнер, у свою чергу, повернуться до своїх ролей.

Представник компанії Summit Entertainment повідомив, що дата виходу п'ятої кінострічки поки конкретно не запланована.

Сага про вампірів та перевертнів заробила вже понад мільярд доларів США. На нещодавньому врученні призів MTV другий фільм франшизи «Сутінки. Сага. Новий місяць» був визнаний кращим фільмом і удостоєний всього п'ятьом призам. Призи дісталися і виконавцям головних ролей Роберту Паттінсону і Крістен Стюарт.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...