• Скоро на екранах науково-фантастичний фільм «Химера»

  • Середа, 9 червня 2010 року
24 червня відбудеться Російська прем'єра науково-фантастичного фільму«Химера.Співавтор сценарію і режисер Вінченцо Наталі у співпраці з продюсером Гільєрмо Дель Торо створили своєрідну картину в жанрах фантастики, жаху і трилера, пише Leta.

У головних ролях у фільмі знялися зірка кінострічки «Піаніст» Едріан Броуді й актриса з фільму «Світанок мерців» Сара Поллі.

Головні герої фільму Ельза та Клайв молоді, амбітні вчені, провідять небезпечний для життя експеримент по з'єднанню ДНК людини і декількох тварин. У результаті отримують новий організм, якому дають ім'я дрен (актриса Дельфін Шанеак). Організм стрімко розвивається. З немовляти він перетворюється на дорослу, прекрасну крилату жінку - химеру. Виявляється, нове диво вчених - помилка.

«У фільмі йдеться про те, що може статися, якщо наука не буде підкорятися моральним принципам, і вчені будуть вільно експериментувати на свій розсуд», - Коментує Сара Поллі.

Прем'єра картини вже відбулася у жовтні 2009 року на фестивалі фільмів Sitges, пізніше вона демонструвалася також і на кінофестивалі Санденс в горах Юта в Парклсіті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...