• Показ картини Михалкова «Стомлені сонцем 2» відвідав прем'єр-міністр України

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 6 травня 2010 року
У неділю, 18 квітня в кінотеатрі «Україна» в столиці пройшла прем'єра першої частини «Предстояння» нового фільму режисера Микити Михалкова «Стомлені сонцем 2». Серед відвідувачів прем'єри – прем'єр-міністр України Микола Азаров, який перший раз за 10 років вибрався в кіно, пише «Комсомольська правда в Україні».

Для створення потрібного настрою до перегляду "Стомлених сонцем" Михалкова, фойє кінотеатру було переобладнано у військовий госпіталь. На стінах мішки з піском, покажчики показували направлення на «Операційний блок» і «Сортувальний майданчик».

На другому поверсі в кабінеті сидів загримований під вождя Сталіна актор з трубкою в руках і записним блокнотом, в якому він час від часу робив нотатки. Як пише газета «Комсомольська правда в Україні», цей хід глядачі не оцінили по достоїнству.

На вході до кінотеатру були виставлені гармата і військова машина, глядачів прем'єри "Стомлені сонцем 2" зустрічали солдати у військовій формі Великої Вітчизняної війни.

Микола Азаров після перегляду картини сказав: «Показ фільму Микити Михалкова "Стомлені сонцем 2" хороший старт для святкування Дня Перемоги». М. Азаров також зазначив, що після святкового параду 9 травня весь цей рік буде присвячений турботі про ветеранів Великої Вітчизняної. Всім інвалідам війни будуть надані квартири. «Наше головне завдання – оточити ветеранів турботою», – сказав Микола Азаров.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...