• «Шерлок Холмс: Гра тіней» напередодні Нового року порадує глядачів

  • Четвер, 8 грудня 2011 року
«Шерлок Холмс: Гра тіней» — новий захоплюючий фільм про таємниці та загадки від режисера Гая Річчі. Картину покажуть у кінотеатрах напередодні Нового року — 29 грудня.

Кадр з фільму «Шерлок Холмс: Гра тіней»
Кадр з фільму «Шерлок Холмс: Гра тіней»

Новий фільм є продовженням «Шерлока Холмса», знятого у 2009 році за книгою сера Артура Конан Дойля У ролі Шерлока Холмса і доктора Ватсона — незмінні актори Роберт Дауні-молодший і Джуд Лоу.

Головні герої об'єднують свої сили, щоб перемогти свого найхитрішого супротивника — професора Моріарті, у ролі якого знявся Джаред Харріс. На відміну від минулої картини, де Холмс допомагав Ватсонові уникати неприємностей, у новому фільмі, навпаки, вже Ватсон допомагає Холмсу. І все ж вони обидва опиняються у дуже важкій ситуації з купою неприємностей.

За сюжетом фільму Шерлок Холмс і його довірений супутник і друг доктор Джон Ватсон намагаються розкрити хитрі плани професора Моріарті. У цій справі їм допомагає старший брат Холмса Майкрофт (Стівен Фрай) і циганка на ім'я Сім (Номі Рапас).

Після великого успіху картини «Шерлок Холмс» 2009 року компанія Warner Brothers не змусила себе чекати і розпочала роботу над продовженням кінострічки з режисером Гаєм Річчі. Заради нового Холмса Роберту Дауні-молодшому довелося піти зі зйомок у фільмі «Ковбої проти прибульців».

Нова картина стала екранізацією книги Конан Дойля «Остання справа», дії якої відбуваються через рік після подій у першому фільмі. Однак, незважаючи на це, «Шерлок Холмс: Гра тіней» представлено як повноцінний сюжет, який не потребує розуміння історії попередніх подій.

Зйомки проходили в річмондської парку на південному заході Лондона, на популярному в туристів колісному пароплаві «Вейверлі», розташованому в Англійському каналі, на мосту Вікторії, через який проходить Північна залізниця, у Хамптонскому палаці, в Королівському військово-морському коледжі й у Франції. У залізничному центрі Дідкот був споруджений великий екран для зйомок кількох ключових сцен фільму.

Джуд Лоу вважає, що одним з найбільш захоплюючих моментів нового фільму на зйомках є «рівень страху». «Ми виглядали насправді як побиті. Достатньо було просто подивитися на те, в якому ми були стані на зйомках», — сказав Джуд Лоу в інтерв'ю Los Angeles Times.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...