• «Про що ще говорять чоловіки» покажуть у кінотеатрах 29 грудня

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 27 грудня 2011 року

Прем'єра російського фільму «Про що ще говорять чоловіки» відбудеться напередодні Нового року 29 грудня. Комедія є сиквелом найприбутковішої стрічки минулорічного російського кінопрокату «Про що говорять чоловіки», яка принесла творцям 12 мільйонів доларів.

Режисером двох кінострічок став Дмитро Дяченко. За його словами, друга частина більш динамічна і не дасть глядачеві жодного шансу заснути в залі.

«Тут усе меткіше якось, я не можу сказати, що в першій частині всі стояли на місці, але той фільм більш споглядально-розмовний», — каже Дмитро Дяченко.

Стрічка розкриває секрети того, про що ж розмовляють чоловіки, коли немає жінок. Серед тем про футбол, роботу, гроші та машини зачіпаються також проблеми кризи середнього віку і, звичайно, стосунки з жінками.

Дія розгортається 31 грудня в московському офісі рекламного агентства. І напевно така дата невипадкова, адже в новорічну ніч, як відомо, може статися все, що завгодно.

«Сюжетів у цьому фільмі буде більше, він навіть почасти детективний. — Каже актор Ростислав Хаїт, який зіграв одного з головних героїв. — У фільмі є якась інтрига, яка повинна вирішитися».

Бюджет другої частини становить трохи більше двох мільйонів доларів. При цьому, як і при створенні першої частини, актори, разом з тим, й одночасно засновники комічного театру «Квартет І» інвестували в стрічку власні кошти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...