• Святковий настрій подарує «Місія «Різдвяний порятунок»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 грудня 2011 року
22 грудня на екранах кінотеатрів покажуть новий комедійний мультфільм «Місія «Різдвяний порятунок». Творці картини напередодні свят дні не упустили можливості підняти глядачам настрій.

«Місія «Різдвяний порятунок». Кадр із фільму
«Місія «Різдвяний порятунок». Кадр із фільму

Передноворічна суєта створює відчуття свята. А казка розповість, як Санта Клаус усім хорошим хлопчикам і дівчаткам один раз на рік за одну ніч примудряється подарувати подарунки. Цікаво, як у нього це виходить? Чому на мапі Гугл не видно будинку Санти? На всі ці питання мультфільм «Місія «Різдвяний порятунок» дасть відповідь.

Про фільм:

Час змінився, нові технології витіснили дерев'яні сани і замінили їх на величезну літаючу супермашину. Ну а подарунки розносить висококваліфікована численна команда ельфів.

У сімействі Санта-Клаусів два сини Стів і Артур. Старший Стів командує всім процесом доставки подарунків, а молодший Артур уважає, що діти все ще вірять у Санту.

У чітко налагодженому механізмі роздачі подарунків стався збій. Маленька дівчинка не отримала в подарунок рожевий велосипед. Артур звернувся за допомогою до дідуся, який дістав старі сани, щоб доставити дитині велосипед. Так і виникла місія з порятунку Різдва.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...