• Телевізійні журналісти обрали кращих на телебаченні

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 червня 2013 року

Асоціація телевізійних журналістів 10 червня нагородила кращих на телебаченні. Церемонія під гучною назвою Critics' Choice Television Award (Вибір телевізійних критиків) пройшла в готелі «Beverly Hilton» у Беверлі-Хіллз.

Серіал «Теорія великого вибуху» став «Кращим комедійним серіалом» і зібрав найбільшу кількість нагород, отримавши дві нагороди за кращу жіночу та чоловічу роль другого плану в комедійному серіалі (Саймон Хелберг і Кейлі Куоко). Але нагороду за жіночу роль другого плану акторці Кейлі Куоко довелося розділити з Еден Шер з серіалу «Буває й гірше».

Кращим драматичним серіалом визнали «Ігри престолів» і «У всі тяжкі». А кращими драматичними акторами другого плану стали Майкл Кудліц («Південна територія») і Моніка Поттер («Батьки»).

Кращий фільм або міні-серіал — «За канделябрами», а честь називатися кращим актором і акторкою отримали Луїс Сі Кей («Луї») і Джулія Луїс-Дрейфус («Віце-президент»).

Кращою акторкою фільму або міні-серіалу стала Елізабет Мосс («Вершина озера»). Джейн Фонда з драматичного серіалу «Новини» отримала нагороду як «Краща запрошена акторка в драматичному серіалі».

Кращим конкурсним реаліті-шоу став проект «Голос», яке ведуть такі зірки як Шакіра, Ашер, Адам Лівайн і Блейк Шелтон.

Critics 'Choice Television Award — досить молодий, але вже престижний захід. У 2011 році відбулося відгалуження від Асоціації телевізійних критиків (англ. Television Critics Association), щоб розширити повноваження телевізійних журналістів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...