• «Тиждень іспанського кіно» стартує 5 квітня

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 4 квітня 2013 року
5 квітня в київському кінотеатрі «Київ» розпочнеться «Тиждень іспанського кіно», де протягом тижня будуть транслювати 5 іспанських фільмів оригінальною мовою з українськими субтитрами.

Художній фільм-трилер «Міцний сон» (Mientras duermes 2011 року) розповість про консьєржа, який не бачить сенсу в житті, а єдину радість отримує, завдаючи людям капості. Черговою «жертвою» головного героя стає дівчина, на яку «брудні штучки» консьєржа не діють, і на її обличчі, як і раніше усмішка.

Що він тільки не витворяв: підсипав отруту в її косметику, після чого у дівчини почався висип, запускав сотні тарганів, писав анонімні листи по мейлу і смс-повідомлення. Історія неймовірно закручується, але в підсумку... Дивіться у кіно. Фільм отримав 6 премій Ґауді і був номінований у 15 категоріях.

Фантастичний комедійний фільм «Прибулець із космосу» (Extraterrestre 2011 року) розповість про дивну історію: чоловік прокидається із незнайомою дівчиною, зовсім не пам'ятаючи, що було вночі, за вікном повисла літаюча тарілка, по радіо оголошують надзвичайний стан і просять не виходити на вулицю, до приїзду рятувальників... Творці фільму обіцяють, що це найсмішніший фільм за останнє 10-річчя.

Трилер «Немає спокою для нечестивих» (No habrá paz para los malvados 2011 р.) отримав премію Гойя за кращий фільм, режисуру і акторську гру. Фільм про корумпованого поліцейського, який у поганому настрої трохи випивши, вбиває власника і персонал бару. Йому на біду, у злочину є свідок, якого поліцейський намагається розшукати. Але не все так просто у цієї історії, адже при розслідуванні цього злочину з'ясовується, що за ним ховається «ісламський тероризм».

Анімаційний мультфільм «Зморшечки» (Arrugas 2011 р.) розповість зворушливу історію про двох стареньких у притулку для літніх. Картина буде цікава як дітям, так і дорослим і змусить по-новому подивитися на людей похилого віку.

Остання картина у п'ятірці іспанських фільмів — «Вони продають навіть дощ» (También la lluvia 2010 р.). Фільм отримав приз глядацьких симпатій на Берлінале, став номінантом премії Гойя і претендентом на Оскар від Іспанії. Фільм розповість історію двох хлопців, які приїхали знімати фільм до Болівії, де в цей час розгорається громадянська війна.

Кінокартини також покажуть в Одесі, Львові, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові та Вінниці — стежте за афішами у своєму місті.
Підписатися:

Коментарі