• Підготовка Еміля Хірша до зйомок у фільмі «В диких умовах» не обмежилася лише фізичними навантаженнями

  • Неділя, 18 листопада 2007 року
Під час підготовки до ролі Крістофера Маккендлесса в новому фільмі Шона Пінна «В диких умовах» Еміль Хірш не обмежувався одними лише фізичними навантаженнями.


"Я ставив перед собою безліч невеликих викликів", - сказав Хірш.

"Я вирішив цілком вимити свою квартиру до блиску і не зупинятися, поки ні порошинки не залишиться".

Хірш прагнув бути таким же ретельним і організованим, як і Маккендлесс, наскільки він уявив його собі з історій, розказаних сім'єю Маккендлесса.

"Я чув, що Маккендлесс, почавши роботу, завжди її закінчував, що не завжди скажеш про мене, так що, цей досвід допоміг мені навчитися як це робити".

У фізичній підготовці теж було дуже мало послаблень, що прищепило Хіршу відчуття дисципліни.

"Фізична підготовка включала лише невблаганні пробіжки, піші походи і випробування на витривалість", - заявив Хірш.

Знятий за однойменною книгою автора Джона Крекауера, фільм «В диких умовах» детально розповідає про життя і смерть Крістофера Маккендлесса.

Здобувши вищу освіту з видатною академічною успішністю в університеті Еморі, Маккендлесс роздав свої заощадження, спалив гроші, що залишилися, і посвідчення особи, і зник в дикій природі, перш ніж померти у віці 24 років.

Після публікації книги пройшло десять років, перш ніж Пенн написав сценарій, поставив і зняв фільм.

Зрештою, після чималих зусиль з боку Пенна, сім'я Маккендлесс погодилася на те, щоб Пенн по-своєму інтерпретував історію Крістофера.

"Коли книга вперше вийшла, рана сім'ї була дуже свіжою. Вони були дуже вдячні Джону Крекауеру, що той прослідкував кроки, які вони у той час не змогли побачити", - сказав Пенн.

І Пенн, і Хірш з великою повагою ставляться до Маккендлесса, сила волі якого дозволила йому взятися за те, що багато інших визнали б важкодосяжним.

"Я був уражений історією хлопця, що наважився піти в глушину, а коли ви ще дитина, ідея зробити це здається неймовірною; принаймні, так було для мене", - сказав Хірш.

У фільмі також знімалися Уїльям Херт, Маршу Гей Хардін, Кетрін Кінер, Вінс Воган і Джина Мелоун.

Фільм «В диких умовах» вийшов у світовий прокат у вересні.

Амір Талай. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...