• Чорно-біла німа стрічка «Артист» стала кращою і отримала п'ять Оскарів

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 28 лютого 2012 року
На 84-тій церемонії вручення нагороди Оскар, що відбулася вчора в голлівудському Театрі Кодак у Лос-Анджелесі, чорно-біла німа картина «Артист» стала володарем п'яти нагород Оскар.
Чорно-біла німа стрічка «Артист» стала кращою і отримала п'ять ОскарівПретендентів на премію Оскар Академія кіномистецтв оголосила 24 січня.  На володарів найбільш значимої нагороди року у 24 номінаціях чекала вся кіноіндустрія світу, особливо ті, які потрапили до «золотого списку номінантів».
Картина «Артист» отримала п'ять Оскарів у категоріях: «Кращий фільм року», «Кращий актор» (Жан Дюжарден), «Кращий режисер» (Мішель Хазанавічус), «Кращий дизайн костюмів» (Марк Бріджес) і «Кращий оригінальний саундтрек» ( Людовик Бурсі). Ця картина стала другим німим фільмом за останні 84 роки, після картини «Крила» («Крила» 1927 року).
Фільм «Хранитель часу» також отримав п'ять нагород Оскар за «Кращі звукові ефекти», «Кращий монтаж звуку», «Краща операторська робота», «Краща робота художника» та «Кращі візуальні ефекти».
У категорії «Краща акторка» перемогла Меріл Стріп за роль у кінострічці «Залізна леді», також фільм нагородили в категорії «Кращий грим».
Володарями премії Оскар стали: в номінації «Краща чоловіча роль другого плану» — Крістофер Пламмер (Початківці), в номінації «Краща жіноча роль другого плану» — Октавія Спенсер (Прислуга), за «Кращий монтаж» — фільм «Дівчина з татуюванням дракона» , за «Кращу оригінальну пісню» — кінострічка «Маппет», в номінації «Кращий анімаційний фільм» — фільм «Ранго», в номінації «Кращий документальний фільм» — картина «Непереможені», за «Кращий адаптований сценарій» — фільм «Нащадки» , за «Кращий іноземний фільм» — кінострічка «Розлучення Надера і Сімін», за «Кращий короткометражний ігровий фільм» — стрічка «Берег», за «Кращий короткометражний документальний фільм» — кіноробота «Рятуючи обличчя», за «Кращий короткометражний анімаційний фільм» — стрічка «Фантастичні літаючі книги Моріса Лессмора», в номінації «Кращий оригінальний сценарій» — фільм «Північ у Парижі».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...