• Як різні люди ставляться до історії своєї сім'ї?

  • Понеділок, 2 вересня 2013 року

Люди з різних куточків світу дізнаються про захопливі подробиці життя їхніх предків й подекуди помічають зв’язок між тим, до чого прагнули їхні дідусі й бабусі, та тим, чим зараз займаються вони самі. Про це розказували люди від Індії до Швеції, відповідаючи на питання:

«Чи досліджували ви історію своєї родини?»


Будерім, Австралія

Джилл Девіс, 67 років, працює в службі підтримки пенсіонерів

Я не досліджувала історію своєї сім’ї, хоча і намагалась колись. Їздила до Великобританії, побувала на могилах предків. А от мій чоловік щойно закінчив таке дослідження, і тепер ми їдемо на три тижні, щоб побачитись з нашими родичами, про існування яких ми й не здогадувались. Ми відвідаємо у Сполучених Штатах трьох братів та сестру, а потім до Великобританії, щоб зустрітися ще з трьома братами. Марк був усиновленою дитиною, і гадки не мав про те, що має братів та сестер — він їх знайшов через сайт Ancestry.com. Виявилось, що він — один з дев’яти дітей в родині і має сімох братів та одну сестру.
Острів Анафі, Греція

Коловея Варнава Айкатеріні, 21 рік, дизайнер інтер'єру

Мені дуже цікаво дізнатися історію моєї родини. Моя мати гречанка, але народилась та виросла в іншій країні, тож мені кортить дізнатись більше про її походження. Наскільки я знаю, мій дід по материній лінії був з острова Самоа, а бабуся — з острова Ікарія. Я знаю, що протягом довгого часу вони жили в Єгипті, а потім переїхали до Лівії, де й народились їхні четверо дітей. Мати росла там, поки не повернулась до Греції на навчання. Що стосується мого батька, то він походить з острова Мані в Греції. Я сподіваюсь, що все складеться добре, і я матиму можливість відвідати місця, де народилась моя мати, і краще дізнатись її історію.
Бангалор, Індія

Діпа Натараджан, 28 років, журналіст

Я ніколи не досліджувала історію сім’ї, хіба що чула із розповідей батьків або родичів. Мені подобається слухати про це. Мені цікаво, як би це було, якби я жила в ті часи, якою б я тоді була. Чи була б я такою, як зараз, чи дотримувалась би більш традиційних поглядів, як вони? Було б життя кращим тоді чи тепер з його зручностями?
Сан-Франциско, Каліфорнія, США

Емі Філдер, 33 роки, сфера обслуговування

Так. Я дізнавалася, як ми опинились тут, вивчала родинну історію з обох боків: і батька, і матері. Це цікаво. Як не дивно, я майже чистокровна німкеня і по батьку, і по матері — от такий дивний збіг. Зараз я рідко дізнаюсь щось нове про свою сім’ю, хоча це дуже цікаво.
Тласкала, Мексика

Антонія Корона, 51 рік, домогосподарка

Так, у мене багато родичів і я знаю деякі історії своєї родини, але не всі. Деякі брати віддалились від сім’ї. Але я вважаю, що важливо знати сімейну історію, знати наші витоки і вчитись на всьому.
Лунд, Швеція

Петя Цвєткова, 32 роки, студентка

Оскільки я народилась в Болгарії, то дізнавалась про своє сімейне древо з дитинства. Я живу у Швеції тільки близько чотирьох років. Я не досліджувала сімейної історії, тому що бабуся та дідусь самі мені розказували про моїх родичів. Наприклад, у нас була книга про родичів, які жили далеко, і в ній можна було подивитись, хто ким доводиться один одному.
Торонто, Канада

Ана Некрікі, 28 років, консультант

Я не проводила таке дослідження, але моя бабуся розповідала мені історії з життя нашої сім’ї, коли я була юна. Вона розповідала мені про своє дитинство і про подорож її батька з Румунії до Америки на початку 1900-х років. Згодом я сама поїхала з Румунії вчитися та працювати за кордоном, і багато членів моєї родини теж живуть за кордоном, тож зв’язок [між минулими та сучасними подіями] є. Зараз же я працюю в Північній Америці.
Сальвадор, Байя, Бразилія

Тереза Крістіна де Олівейра, 53 роки, працівник рибної промисловості

Так, дуже цікавилась. Кожного дня я навчаюся, кожної хвилини та секунди з моїх спогадів, мого досвіду та з того, що мені розповідали батьки про складні моменти життя. В районі, де я мешкаю, батько прожив приблизно 60 років. Він виходив в море, працював на будівництві мостів, щоб якось виживати. Моя мати… Її не прийняли родичі батька. Будучи дитиною, вона працювала в цирку як повітряна гімнастка. Історія моєї родини — це суцільна боротьба, страждання заради того, щоб вижити. Для тих, хто зараз прибуває сюди, все простіше, легше досягти матеріального успіху, розвиватись інтелектуально.Стежте за місцевими та всесвітніми опитуваннями від Великої Епохи. Репортери видання розпитують людей про їхнє бачення місцевої ситуації та світових подій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...