• В чому секрет успіху?

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Неділя, 15 вересня 2013 року

Спіймати хвилю успіху вдається не всім, хоча вчити такій премудрості як «досягти успіху» беруться багато. Як же зорієнтуватися на правильний напрям?

Успіх — це результати роботи, які приносять радість і щастя, що поширюються на всі сфери життя, надихають і окрилюють.

Як досягти успіху: зорієнтуватися і вибрати правильний напрям. Фото: freedigitalphotos.net

Як досягти успіху: зорієнтуватися і вибрати правильний напрям.

Фото: freedigitalphotos.net

Як досягти успіху: міфи

Міф 1. У мене не вистачить сил і вмінь

Ви сильніші, ніж вважаєте. Маленької чи навіть великої невдачі недостатньо, щоб зупинятися на півдорозі до успіху. Не достатньо навіть 10, 100 чи 1000 невдач. Справжня невдача — коли людина впадає у зневіру. Ф. Рузвельт, 32-й президент США зазначав, що єдиною перепоною на шляху до наших завтрашніх досягнень є наші сьогоднішні сумніви.

«Я не зазнавав поразок.
Просто знайшов 10 000 способів,
які не працюють».
Успішний винахідник Томас Эдісон

Міф 2. Немає успіху без боротьби

Конкуренція, яка переростає в запеклу боротьбу вже стала звичайним явищем. Проте боротьба настільки руйнівна, що руйнує все довкола і все в середині, до людини бумерангом повертаються обурення, невдоволення та образи. І, як результат, ми самі псуємо своє життя і позбавляємо себе щонайменшого успіху.

Міф 3. Без талантів успіх неможливий

Не потрібно важко зітхати про чужі таланти. Багатьом успіх дався не з першого разу і не за талант. Всесвітньовідомий актор Уілл Сміт розповів в одному інтерв’ю, що майстерність і навички народжуються в результаті шалено важкої роботи над собою, що людина має просто захотіти і не піддаватися ліні.

Міф 4. Лише самотужки людина може досягти успіху

Звичайно, ніхто не понесе вас на носилках до вашого успіху. І також, беззаперечно, працювати над собою і крокувати до своєї мети потрібно буде саме вам. Проте уявіть у величезному офісі одного себе. Мабуть, така затія (сам усе зроблю) здійсненна лише, якщо людина живе в лісі.

Міф 5. Успіх — це коли ти став мільйонером

Ототожнювати успіх з грошима, мільйоном чи мільйонами стало ніби аксіомою для небагатих людей. Проте гроші — це далеко не успіх, а лише «імпульс в голові», як зазначив відомий письменник Пауло Коельо. Здається, успіх набагато ширше поняття, ніж просто певна сума грошей.

Якщо ви зважилися досягти успіху — не відступайте. Фото: freedigitalphotos.net

Якщо ви зважилися досягти успіху — не відступайте.

Фото: freedigitalphotos.net

Як досягти успіху: стратегії

Стратегія 1. Виберіть успіх у своєму житті

Не піддавайтеся міфові №1. Якщо ви виберете стратегію Генрі Форда «Я цього хочу. Значить, це буде», то ніщо не зможе стати на вашому шляху до успіху. Ні матеріальне становище, ні оцінка оточуючих, ні власні сумніви. Своїми рішеннями ми обираємо напрям життя. Успіх залежить від вибору, а не від умов.

Стратегія 2. Розставте пріоритети

Те, що для вас найважливіше, виконуйте першочергово. Однією з основних невдач, як зазначає Стівен Кові (відомий як автор книги «Сім навиків високоефективних людей»), є розсіяний фокус. А потужність лазера, як відомо, полягає в тому, що він сфокусований.

Стратегія 3. Не сходьте з обраного шляху

Якщо ви зважилися досягти успіху, не відступайте. Навіть якщо знаходяться доброзичливці, які немилосердно трощать ваші амбіції.

Ось всесвітньовідомий Сільвестер Сталонне 7 років оббивав пороги кінокомпаній, вислуховуючи коментарі про свою нездарність. Проте за 7 років його дух не зломився, він написав «Роккі» і здобув шалену популярність.

«Далеко не заїдете,
коли постійно будете дивитися
у дзеркало заднього виду».
Стівен Кові
Як досягти успіху: виберіть успіх у своєму житті. Фото: freedigitalphotos.net

Як досягти успіху: виберіть успіх у своєму житті.

Фото: freedigitalphotos.net

Стратегія 4. Тримайтеся «середньої швидкості»

Хоча словосполучення «середня швидкість» досить умовне, дійсно, рухаючись до поставленої цілі, не потрібно торпедою летіти вперед, надриватися і згорати. Виберіть «середню швидкість», щоб не зупиняючись і без перевтоми рухатись до свого заповітного.

Стратегія 5. Постійне самовдосконалення

Проводити постійну корекцію старих програм. Вчіться на чужому і власному досвіді. При важких обставинах еволюціонуйте і успіх не зможе обійти вас стороною.

Отже, якщо вам стало ясніше, як домогтися успіху, і ви хочете продовжувати йти вперед, тримайтеся 5 згаданих стратегій. Бажаємо вам досягти своєї мети.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...