• Цікаві сайти — кожному на замітку

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Вівторок, 26 лютого 2013 року

Інтернет так стрімко ввірвався у наше життя, що ми вже не усвідомлюємо себе без нього. Хто володіє інформацією, той володіє світом — слова У. Черчіля вже стали аксіомою. Інтернет — для когось інформація, для когось робота, для когось самоосвіта. Та як зорієнтуватися, робити правильний вибір і не заплутатися, як муха у павутині? На жаль, ми не знаємо саме ваших смаків, та все ж запропонуємо взяти на замітку цікаві сайти, які, можливо, стануть вам у нагоді.

Цікавий сайт №1: newsps.ru (Чистий погляд — новини)

Цікавий сайт №1: newsps.ru (Чистий погляд — новини)

Веб-сайт «Чистий погляд — новини» стане в нагоді допитливим людям і людям, які продовжують розширювати свій кругозір, кого цікавлять новини, наука, історія, археологія, мистецтво, подорожі, незвичайні явища, людина і суспільство,традиційна культура.

Тут ви можете знайти безліч статей, що розповідають про світ непізнанний, незвичайні явища, про які мовчить наука.

Численні фотогалереї, мультимедіа, телевізійна трансляція теленовин NTD.

Сайт оновлюється щодня.

Цікавий сайт №2: nkj.ru (Наука і життя)

Цікавий сайт №2: nkj.ru (Наука і життя)

Давно нам відомий інтелектуальний журнал тепер в електронній версії. Мабуть, не варто і представляти, хіба, що для молодого покоління.

Портал «Наука і життя» буде цікавим для інтелектуалів, науковців, дослідників у різних сферах, креативних людей, простих смертних і звичайних грамотіїв, адже журнал вже більше століття «держить марку» високоінтелектуального видання, до того ж з гарним смаком і найрізноманітнішим «меню».

Перш за все, слід згадати його пристойний архів, а далі про сотню інтерв’ю, відеоматеріали, статті.

До того ж цей веб-портал має численні форуми, де можна знайти однодумців та цікаві коментарі по зазначеній темі.

Цікавий сайт №3: abetka.ukrlife.org (Весела абетка)

Цікавий сайт №3: abetka.ukrlife.org (Весела абетка)

Україномовний веб-сайт «Весела абетка», який уже встиг відзначити свій десятилітній ювілей, створений для турботливих батьків та їхніх дітей, а також вчителів, і тим, кому не байдуже питання виховання підростаючого покоління.

Для дітей: ігри, читанка, казки, абетки, скоромовки, загадки, прислів’я та приказки, лічилки, цікавинки.

У світлині «Читанка» можна знайти вірші, оповідання, дитячі пісні сучасних українських авторів, сценарії уроків та свят, матеріали з народознавства, традиції української кулінарії та багато цікавого. А для турботливих матусь і татусів — куточок для батьків, де порушуються найгостріші проблеми виховання.

Цікавий сайт №4: nauka.relis.ru (НАУКА — це ЖИТТЯ!)

Цей веб-сайт у своїх численних статях розкриває безліч дверей найрізноманітнішого контакту сучасної людини з наукою і життям. Його спрямованість — розкрити питання нашого сучасного буття, з усіма його електронними новинками, проблемами і новими можливостями.

54 (!) сторінки-рубрики найрізноманітніших сфер життя: від господарських дрібничок до нанотехнологій, від психології до… Втім, заглянуть на сайт.

Цікавий сайт №5: facebook.com/biorussia (Жива Земля)

Цікавий сайт №5: facebook.com/biorussia (Жива Земля)

«Жива Земля» — презентує найкращі «зелені ідеї» всього світу, тисячі фотографій флори і фауни нашої планети. Якнайкраща якість, найдивовижніша мікрозйомка, вражаючі масштаби охоплення теми.

Веб-сайт створений групою російський учених і ентузіастів різних професій із ціллю презентації зелених проектів та пошуків однодумців.

Веб-сайт лише для користувачів соціальної сітки Facebook.

Цікавий сайт №6: pritchi.ru: Притчи.ру

Цікавий сайт №6: pritchi.ru: Притчи.ру

Величезне зібрання притч та байок, як авторських, так і різних народів, задовольнять найвибагливіших читачів. Теми мудрості, любові, істини, хитрості, взаєморозуміння…

Долучіться до мистецтва притч, коли «слово влучає в самісіньке серце».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...