• Шведська поліція заарештувала кота

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Вівторок, 18 вересня 2012 року
На Півночі Швеції, в місті Пітео, поліцейські заарештували кота за ненажерливість і злодійство.
Кіт Оскар, відомий своєю агресивністю і огрядністю, заарештований за те, що крав продукти, пише газета The Local.
За інформацією видання, шведська родина, у якої вдома теж є кішки, написала заяву на Оскара в поліцію. Потерпілі говорили, що бродячий кіт постійно нападав і грабував їхніх вихованців, відбираючи їжу.
Щоб зловити ненажерливого Оскара, власники потерпілих чотириногих встановили пастку і незабаром піймали маленького злочинця, а потім викликали поліцію.
Співробітники безпеки, приїхавши до місця «події», сказали, що цей кіт за видом не схожий на бездомного. «Ця тварина відгодована, доглянута і оточена турботою, і значить вона не бездомна», — описав вигляд винуватця співробітник поліції Ерік Кумму.
Оскільки зовнішність кота не відповідала описам зниклих тварин, його протримали вночі за ґратами. Незабаром господар кота, якого, як виявилося звали Оскар, об'явився. У неділю ввечері він забрав свого улюбленця додому, але кумедний випадок з його арештом коментувати не захотів.
До речі, нещодавно ще один кіт «зганьбив» сімейство котячих. За лінь і небажання виконувати свою роботу — ловити мишей — з поста головного щуролова звільнили Ларрі, улюбленого кота прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона.
Підписатися:

Коментарі