• Новий спосіб життя - спати на деревах

  • Неділя, 19 вересня 2010 року

У самій глибині тропічного лісу Тондакау можна повною мірою реалізувати найпотаємнішу мрію дитинства - спати на деревах. Поєднавшись з первозданною природою, ви, без сумніву, проживете незабутні моменти свого життя.

Містечко Тондакау виникло в результаті великої любові до природи двох людей - Сільвії та Жоржа. Це по-справжньому дивовижне за своєю красою місце відрізняється спокоєм і безтурботністю. Воно нібито підвішено на схилі гори, звідки відкривається чудовий вид на затоку Доше, що знаходиться в Гваделупі. Завдяки своєму досвіду, ця пара змогла відродити старі руїни цієї місцевості, зберігаючи, тим не менш, стиль минулих років.

В минулому Жорж працював в металургії і тому має навички тесляра. Він почав з того, що відправився на пошуки природних об'єктів на місці, відновленому після буревію Хьюго, з тим, щоб сконструювати бунгало.

Озброївшись матеріалом, він все ж зміг надати своєму творінню особливу неповторність, переплітаючи бамбук з іншими гілками. Сільвії ж, як художнику, залишилося розфарбувати бунгало. Тут вона повною мірою дала волю своїй фантазії. Вона сказала: «Кожне бунгало є унікальним, у кожного своя історія».

У першу чергу, нас заворожує так званий «Замок Манго», що потонув у зелені старого манго, який відрізняється своїми невеликими прибудовами, розташованими по всьому дереву. У результаті нашого перебування ми розкрили абсолютно незвичайні та дивовижні за своєю красою творіння, які знаходяться в безпосередньому союзі з природою, це дуже оригінально.

Так, наприклад, хатинка на природі під відкритим небом - місце, де можна перекусити та відпочити. Спальні кімнати оснащені лампами з пнів кривих дерев, коренів і бамбука, порожні гарбузи знайшли своє застосування в раковинах для вмивання, а двері зроблені з джутового полотна. Це справжній музей природи.

Проходячи далі, ближче до центру дерева манго, серед інших готельних номерів, можна побачити дуже оригінальний маленький будиночок, зроблений з гілок, він служить для роботи та обладнаний під офіс. Любителі гострих відчуттів на природі можуть прийняти душ, що знаходиться на самій верхівці дерева, серед зірок та гілок манго. А невеликий місток приведе до зали під відкритим небом з чаруючим видом Карибського моря. Тут можна розташуватися в традиційному гамаку, який поділяє простір між товстої гілкою, згинається від тяжкості фруктів, і рослинами епіфіти.

Але, незважаючи на все це, Тондакау - це все ж таки більше, ніж близькість до дерев. Тут також можна відчути особливу рівновагу між інь та ян, лісом і морем. Ми знайшли дивовижне місце, яке закликало до возз'єднання з природою, що захоплює казковою красою орхідей і папороті, які в великій кількості можна побачити навколо водоспаду.

Для Сільвії було вкрай важливо зберегти дух райського саду, якнайменше порушивши його спокій і велич. Вона підкреслила, що мета полягала в тому, щоб менше втручатися в найбагатшу природу цих місць. «Ми хотіли створити таке місце, де люди по-справжньому змогли б наповнитися енергією, що панує навколо, ми враховували це, розміщуючи наші різнокольорові бунгало», - говорить вона.

«Я перш за все хотіла зробити щось досить просте, щось, що не «ріже око». Потрібно, щоб люди, прийшовши сюди, мали можливість поринути в себе, саме тому мені хотілося б, щоб ми зробили невеликий сад для медитації, це допомогло б повністю завершити наші ідеї».

«Перше, що ми чуємо від людей, - це те, що вони відчувають себе тут поза часом, і це явний показник особливості цього місця. І люди дійсно почувають себе в хорошій формі вже через два дні перебування тут. Це значить, що ми знаходимося в місці, що відрізняється від інших». Паралельно зі звичайним відпочинком і медитацією в цьому райському куточку вам будуть запропоновані послуги екзотичних процедур: різні масажі, наприклад, тайський масаж, аюрведичний, шиацу, а також процедури з очищення шкіри (пілінг), при яких використовуються суміші, складені на базі м'якоті різних місцевих продуктів, як-то: папайя, гуава, авокадо, м'якоть кокосового горіха, чудовий тондакайський мед. Використовуються також різноманітні квіти та рослини цих місць: великий чебрець, індійське лимонне дерево, жасмин, листя кавового дерева та м'якоть какао.

Сільвія вважає, що необхідно довести до кінця свої ідеї та плани, щоб у майбутньому використовувати виключно місцеву продукцію. «Я думаю, - каже вона, - що все, що ми вживаємо в їжу, повинно надходити на наш стіл з тих місць, де ми безпосередньо мешкаємо. Те ж саме і з косметичними засобами: вони повинні виготовлятися з рослин цих місць. Мені здається очевидним, що очищаючий крем, приміром, швидше за все, має включати в себе масло авокадо або кокосу, ніж арганове або ще якісь інші олії, що не виробляються в цій країні. Мені дуже хотілося б дотримуватися цієї ідеї, і я всіляко буду намагатися повною мірою її тут реалізувати».

Її підтримує група людей, які мають схожі погляди. Так що в майбутньому вона сподівається створити різні косметичні засоби, за якість яких відповідатимуть професіонали, але й це не межа, адже потім можуть з'явитися й інші не менш цікаві задуми, їх може бути чимало.

*****

Тондакау - це креольська назва дерева, яке в народі називають «залізна деревина». Наукова назва - Acacia muriacata. Його деревина не піддається гниттю, її повною мірою оцінили теслі та рибалки.Меггі Саннер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...