• Як налагодити хороші стосунки з колегами

  • Понеділок, 23 червня 2014 року

Навряд чи можна знайти хоч одну людину, яка б не зустрічала конфлікти на роботі. Життя таке, що зіштовхує якщо не лобами, то ідеями, якщо не характерами, то темпераментами. Представляємо вам топ-5 порад від «Великої Епохи». Дотримуючись їх, ви можете бути впевнені, що без роботи не залишитесь.

Порада 1. Дружелюбність

Будьте доброзичливими завжди і з усіма. Чи є люди, які хочуть зустрічати неприязнь, зарозумілість, примхи колег. Дружня ж прихильність пом'якшить будь-який характер, яким би крутим він не був. Отже, будьте доброзичливі!

Порада 2. Ввічливість

Увічливість відкриває будь-які двері і будь-яке серце. Ввічлива людина в будь-якому колективі добре сприймається. Людям завжди подобається, коли до них виявляють повагу, адже ввічливість — і є повага до гідності іншої людини.

Порада 3. Професіоналізм

Справжній фахівець, який би характер не мав, завжди знайде роботу. Якщо він не знайде роботу, то робота знайде його. Людина високої кваліфікації, чи то стоматолог чи вчитель музики вашої дитини, «на дорозі не валяється». А хто ж не любить, щоб його замовлення було виконано у строк і бездоганно? Особливо, якщо це стосується чогось особистого — здоров'я, сім'ї, догляду за автомобілем тощо.

Порада 4. Толерантність

Будьте терпимі до всього. Не вмієте — навчіться. Сьогоднішнє суспільство — як тріснуте скло — розколоте на партії, спільноти, течії, конфесії, угруповання. Так от, щоб вас не поранило осколком, запам'ятайте три теми, які не можна чіпати з незнайомим співрозмовником — політика, релігія, футбол. Ви можете нажити ворога цієї ж хвилини і назавжди. А в іншому — тримайтеся золотої середини, не варто заходити у глухий кут. Кожна людина має право на власну думку.

Порада 5. Чесність

Чесність — нині рідкісна якість. Її дотримання порівнюють з геройством. Але якщо вам удасться втримати планку — ви перемогли. Чесних людей поважають, з ними рахуються, цінують їхню думку. Намагайтеся бути чесною людиною — і будь-який колектив, будь-який начальник буде радий бачити вас у своїй команді.

Валерія Мірошко, для Великої Епохи


Читайте також:

Як українцям здобути роботу в Польщі?

Як досягти успіху на роботі: 5 порад

Як українцям влаштуватись на роботу в Німеччині?

Співбесіда з роботодавцем: питання з прихованим змістом

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...