• Подарунок своїми руками: Рамка для фото з мушель

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2012 року

Наближається рік Змії за китайським календарем, і хоча він настане тільки 10 лютого, багато європейців вже звичайний Новий рік намагаються зустрічати зі східною символікою.

Рік темної водяної Змії радять зустрічати з чимось сріблястим, чорним або блискучим: спробуємо привнести елемент таких кольорів до нашого інтер’єру. Виготовимо рамку для фото з мушель.

Для цього нам знадобляться самі мушлі, приблизно 1 стакан гіпсового в’яжучого, дріт, пачка пластиліну та фарба акварельна або акрилова. Для того, щоб під коректувати форму нашої гіпсової рамки після відливання нам може знадобитись звичайний ніж, наждачний папір (не обов’язково), а також клей «Момент» на той випадок, якщо під час обробки рамки мушлі відклеяться.

подарунок своїими руками

Подарунок своїми руками. Крок 1. Фото: Аліна Маслакова/Велика Епоха

Починаємо з того, що виліпимо опалубку для рамки з пластиліну. Я взяла скульптурний пластилін, нам підійде будь-який, в тому числі різнокольоровий. Скручуємо з дроту коло — воно буде скелетом рамки, її армуванням. Робимо гачок — на ньому буде висіти рамка. Влаштовуємо наш дріт в пластилінову опалубку та випускаємо гачок з іншого боку рамки.

подарунок своїими руками

Подарунок своїми руками. Крок 2

подарунок своїими руками

Подарунок своїми руками. Крок 3

Розводимо гіпсове в’яжуче з водою у співвідношенні, яке вказав виробник. Заливаємо масу в нашу опалубку. Одразу викладаємо на нього підготовлені заздалегідь мушлі. Вони мають бути чистими, сухими та не сколотими. Лишаємо гіпс застигати.

подарунок своїими руками

Подарунок своїми руками. Крок 4

Наступного дня гіпсовій рамці, яку ми отримали, потрібно надати необхідної форми за допомогою звичайного старого ножа — гіпс достатньо м’який матеріал. Можна відкоригувати гострі кути шліфувальним папером. Потім фарбуємо нашу рамку в такі кольори, які нам до смаку — можна обрати «водяні» фіолетово-зелені із жовтим, або піщано-коричневі. Свою рамку я пофарбувала чорною акриловою фарбою і по мокрій фарбі розсипала блиски.

подарунок своїими руками

Подарунок своїми руками. Крок 5

Рамка в стилі темної водяної Змії готова! Тепер залишається дочекатися свята.

подарунок своїими руками

Подарунок своїми руками: рамка з мушель готова

Всім доброго Нового року!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...