• Концерти за кордоном: Член міської ради захоплений оркестром Shen Yun

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 24 березня 2011 року
Концерти за кордоном: м. Саскатун, Канада – Член міської ради Саскатун, Ренді Доноер (Randy Donauer) з дружиною Лорен, адміністратором школи, відвідали концерт компанії Shen Yun Performing Arts з Нью-Йорка, у вівторок, 22 березня, передає репортер телебачення NTD Дейн Крокер (Dane Crocker) і кореспондент The Epoch Times Сюе Мей (Xue Mei).

Ренді Доноер з дружиною Лорен відвідали концерт компанії Shen Yun Performing Arts у вівторок, 22 березня, в м. Саскатуні, Канада. Подивившись уперше такий концерт за кордоном, вони виїхали з новим розумінням про традиційну культуру Китаю.

«Чудово! Я не уявляв всієї глибини традиційного класичного китайського танцю, якими ж атлетами повинні бути танцюристи. Вони надзвичайно професійні. Я був дуже вражений, – сказав Ренді Доноер про концерт компанії Shen Yun, – Скільки сил і енергії має бути витрачено, щоб так віртуозно танцювати, видно, що вони провели величезну роботу ».

«Мене так само приємно здивував талант танцюристів, вони дуже талановиті! Розмах концерту перевищив моє очікування!», – розділила погляди чоловіка пані Лорен.

Ренді Доноер продовжував, що був вражений музикою, яка звучала у концерті, і що це було нове для нього: «Музика була прекрасна. Скільки живу, я ніколи не чув нічого подібного. Поєднання традиційних китайських інструментів з сучасними західними інструментами ... Музика у виконанні живого оркестру дуже красива. Просто чудова! Рекомендую всім її послухати!» Доноер також був вражений розміром оркестру.

«Мені сподобалися всі постановки. Декорації та костюми були дуже красиві ... Мені також сподобався стиль, який вони використовували, щоб передати історії про китайську культуру. Я вперше подивився такий концерт за кордоном, і мені було дуже приємно почути історії про китайську культуру. Я не знав, що в Китаї така велика різноманітність культури. Мене це дуже вразило. І це не стосується лише однієї династії. Тут були зібрані династії, що пройшли протягом 5000 років. Просто незбагненно, яка це стародавня культура».

Доноери рекомендували всім подивитися цей концерт за кордоном. Так, член міської ради Саскатун, Ренді Доноер сказав: «Неодмінно подивіться це диво. У кого є можливість приїхати, обов'язково приїжджайте подивитися на незвичайні декорації, хореографію, костюми, танцюристів і почути неземну музику. Ви неодмінно повинні це подивитися!»

Концерти за кордоном: Детальна інформація про компанію Shen Yun Performing Arts дивіться на сайті ShenYunPerformingArts.org

The Epoch Times - почесний спонсор Shen Yun Performing Arts.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...