• Вітамін В6, можливо, зменшує ризик раку легенів

  • П'ятниця, 29 жовтня 2010 року

Нове дослідження вказує на можливий зв'язок між прийняттям вітаміну В6 та зменшенням вірогідності розвитку раку легенів.

Недавня робота, опублікована в Journal Of American Medicine, підтверджує, що вітамін B6 може вплинути на наш обмін речовин, забезпечуючи цілісність структури ДНК, що, ймовірно, знижує ризик розвитку раку легенів. Хоча остаточно це не доведено. Конкретна причина раку невідома, оскільки, фактично в кожному органі чи тканині організму може виникнути злоякісний ріст.

Результат був заснований на зборі зразків крові 519 978 людей з 10 різних країн. Пізніше, з 1770 спостережуваних пацієнтів, було діагностовано 899 випадків захворювання на рак легенів. Після цього, перевірили рівень вітамінної добавки і з'ясувалося, що в тих, хто приймає вітамін В6 менше шансів захворіти на рак легенів.

Таку статистику можна пояснити й тим, що люди,  які активно приймають вітаміни, більше піклуються про своє здоров'я. Отже, вони рідше курять, що в свою чергу значно знижує ймовірність захворювання. Але не було отримано жодних даних, щодо того, наскільки ймовірно захворіти тим людям, які палять і вживають вітамін.

На даний час сучасній медицині відомо більше ніж 100 різних типів раку. Фахівці в різних областях розглядають безліч причин виникнення атипізму. Вчені ще не з'ясували, чому рак може переходити від одного органу до іншого, переміщатися від однієї тканини в іншу, несучи однаковий руйнівний ефект для клітин організму. Ймовірно, рак впливає на структуру клітини в цілому, а не на конкретну тканину.

Дослідження здійснювалося під контролем Міжнародного товариства з вивчення раку. За додатковою інформацією про дослідження, відвідайте jama.ama-assn.org.

Ян Ріц. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...