• Чотири умови довголіття від American Journal of Medicine

  • Понеділок, 27 липня 2009 року
Авторитетний медичний журнал American Journal of Medicine нещодавно опублікував усього чотири правила для досягнення довголіття. Проте проблема в тому, що переважна кількість мешканців планети ігнорують їх.

Слід зазначити, що журнал не «відкрив Америку», публікуючи дані дослідження, проведеного серед 15 тисяч 708 американців віком від 45 до 64 років. Як відзначає видання, лише 8% з них слідують золотому правилу довголіття.

Воно просте: досить кинути палити, що, втім, саме по собі не просто, по-друге, рекомендують споживати більше овочів і фруктів. Крім того, передбачається стежити за своєю вагою і помірно, регулярно фізично навантажувати себе.

«Це чотири кити, на яких тримається здоровий спосіб життя», — стверджує медичний журнал American Journal of Medicine.

Тим часом у США, не дивлячись на жорсткі закони щодо курців і антитютюнову пропаганду, за підрахунками аналітиків, близько 20% курців, а харчування в мережах Макдональдса, що стало вже національним, не залишає жодного шансу тим, хто бажає схуднути. За повідомленнями ряду джерел, кількість людей з надлишковою вагою за останні два роки зросла у більш ніж 20 штатах.

Крім того, відзначає журнал, є й інші шкідливі звички, що лише погіршують становище, такі як звичка дивитися телевізор, як наслідок цього – недосипання; неефективна дієта; до того ж стреси на роботі роблять свою справу.

У той же час в Ізраїлі було проведено інше цікаве дослідження, що виявляє зв'язок між все тими ж чинниками, що впливають на тривалість життя людини.

Так, доктор університету в Беєр-Шеве Д. Шахар встановила, що щоденна фізична активність, витрата енергії та апетит є показниками довголіття у літніх людей.

Зниження апетиту в людей похилого віку, згідно даним ізраїльських учених, свідчить, що наближається завершення їхнього життя, тоді як раніше це вважали ознакою хвороб. У той же час, фізична активність сприяє поліпшенню апетиту в людей похилого віку і знижує у них ризик смертності.

Нагадаємо, аналогічні результати на початку липня цього року, провівши експерименти з приматами, отримали вчені з Національного центру вивчення приматів у Вісконсіні, США.

Учені вперше довели за допомогою 20-річного досвіду на приматах теорію про те, що єдиний натуральний спосіб збільшити тривалість життя - це дотримуватися низькокалорійної дієти.
Підписатися:

Коментарі