• Вчіться насолоджуватися життям!

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 17 квітня 2010 року
Емоційний стан людини залежить не від того, що відбувається в її житті, а від того, як вона на це реагує. Американські вчені розробили рекомендації стосовно правильного сприйняття.

1.Навчиться помічати можливості, що відкриваються; уникайте тупикових висновків. Наприклад, втрата роботи може викликати обурення, гнів. Краще сконцентрувати увагу на перспективах і шукати нове місце роботи. Повсякденні обов'язки не варто сприймати як важку ношу, адже більш важливим є результат. Приготування їжі, наприклад, - можливість насолодитися її смаком. Азбучні істини, про які ми забуваємо, дають шанс сприймати життя як задоволення.

2.Перестаньте бути емоційним спостерігачем. Замість того щоб пригнічувати емоції або розряджатися алкоголем, навчитеся керувати ними, а не підкорятися ним.

3.Уникайте незрілого сприйняття життя. Позбавтеся від помилкової думки, що хтось інший, а не ви самі, зможе зробити вас щасливими. Емоційна зрілість - це уміння сказати "ні", коли вам нав'язують обтяжливі зобов'язання, і тим самим відхилитися від негативних відчуттів.

4.Визволіться від емоційної травми. Дослідження доводять, що тривала дія стресів на організм значно погіршує психічне самопочуття в майбутньому.

5.Контролюйте психічний стан. Пусковий механізм серцево-судинних захворювань і гастроентерологічних  розладів  часто пов'язаний з депресією, озлобленістю і стурбованістю. Стежте за тим, щоб нормально харчуватися, відпочивати і давати організму фізичне навантаження.

6.Сприймайте життя як серію подій, що переходять  одна  в іншу. Всі ці події - своєрідні уроки, що складаються в поняття "Життєвий досвід".

Джерело: beautyinfo.com.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...