• Музична аптечка, складена за «народними рецептами»

  • Субота, 20 березня 2010 року
Слухайте музику! Музика очищує душу людини, виправляє характер, створює своєрідний душевний настрій, приносить радість, здоров'я і насолоду!
 
Зняти стрес допоможе романтична музика Чайковського, Шуберта, Шумана, Ліста.

Твори Бетховена втішають, заспокоюють, наповнюють мужністю.

Музика, що бадьорить,- Чайковського, Пахмутової і Тарівердієва, допомагає при неврозах і дратівливості.

Виразка шлунку і дванадцятипалої кишки зникає під час прослухування «Вальсу квітів» з балету Чайковського «Спляча красуня» і мелодійної музики Моцарта.

При перевтомі поставте записи музики Луї Армстронга, Дюка Елінгтона, Елвіса Преслі, а при синдромі хронічної втоми послухайте «Ранок» Гріга, «Світанок над Москвою-рікою» (фрагмент із опери Мусоргського «Хованщина»), романс «Вечірній дзвін», мотив пісні «Російське поле», «Пори року» Чайковського, музику Брамса.

Повне розслаблення ви можете отримати від «Вальсу» Шостаковича із старого кінофільму «Овід», оркестру Ф. Пурселя, мелодії Ф. Лея з к/ф «Чоловік і жінка», романсу Свиридова з музичних ілюстрацій до повісті Пушкіна «Завірюха».
 
Нормалізує кров'яний тиск і серцеву діяльність «Весільний марш» Мендельсона.

«Картинки з виставки» Мусоргського втихомирять у гніві.

Знімає головний біль і мігрень прослухування знаменитого полонезу Огінського «Прощання з батьківщиною», мелодії Глюка, «Гуморески» Дворжака, «Весняні пісні» Мендельсона, музики Гершвіна.

Нормалізує сон і роботу мозку сюїта «Пер Гюнт» Гріга.

При депресії – «Хабанера» з опери Безе «Кармен», «Турецький марш» Моцарта, «Тріумфальний марш» з «Аїди» Верді. А ноктюрни Шопена, навпаки, здатні викликати депресію.

При поганому апетиті рекомендується слухати музику групи «Beatles» і фортепіанні концерти Ліста, а спів хором «Реквієму» Моцарта, на думку музикотерапевтів, зміцнює імунітет людини.

Тонізуюча музика – той же полонез Огінського, «Чарда» Монті, музика з кінофільму «Шербургські парасольки» Леграна і просто хороший джаз і рок-н-ролл.

Універсальна музика, яку найчастіше «прописують» хворим, – це твори Моцарта. Зокрема, вона навіть знімає ризик настання епілептичних нападів.
 
Але майте на увазі, що музична програма не повинна затягуватися на більш ніж 15-20 хвилин. І краще, якщо це будуть мелодії без слів.

Не зловживайте роком! Пам'ятаєте, що прослухування і тим більше виконання важкого року сприяє руйнуванню організму. Передозування наркотиків, самогубства – нерідкі явища в середовищі рок-музикантів.

За матеріалами вебсайтів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...