• Деякі причини відсутності результатів у дієт

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 березня 2010 року
Дієти, які обіцяють швидку втрату ваги, - брехня, бо ми не можемо втрачати 5 кг жиру за тиждень при здоровому раціоні. А виснаження і м'язове безсилля - це не той жир, врешті-решт, який ми хочемо втратити.

«Проте є дієти, засновані на правильному раціоні,але вони також не працюють», - говорить тренер Дебора Арнезон. «Лише тому, що більшість людей дотримуються їх неправильно».

Допомагаючи сотням клієнтів досягти цільової ваги вперше, вона виявила 9 основних помилок у  використанні дієт:

Звички поганого сну. Лягаючи спати після 10 і недосипаючи, люди погіршують нічну надниркову регенерацію і додають токсичного навантаження на печінку, що приводить до збільшення ваги і повільного метаболізму.

Недостатнє вживання калорій. З'їдаючи менше мінімальної щоденної норми для вашого організму, ви примушуєте його зберігати жир. Така відповідь організму відбувається, коли щодня ви споживаєте менше 1 200 калорій.

Недостатнє вживання води. Пиття дуже малої кількості води уповільнює процес метаболізму і згорання жирів. Обчислення вашої щоденної норми води: вага у фунтах (0,45 кг) * 0.075 = чашок води в день.

Гімнастика менше 25 хвилин у день. Втрата жиру під час вправ відбувається після 26 хвилин роботи з вашою цільовою частотою пульсу. Виконання вправ менше цього часу всього лише підтримує вашу існуючу вагу.

Вживання дуже малої кількості білка.
Дуже мала кількість білка у вашій щоденній дієті уповільнює процес переробки жирів в організмі. Обчислення щоденної потреби білка для вашого організму: Вага у фунтах (0,45 кг) * 2 =  грам білка в день.

Недостатня кількість фруктів і овочів.
Щоденне вживання 2-4 свіжих фруктів і 2-4 чашок пропарених або сирих овочів, допомагають організму спалювати жир, стабілізувати інсулін і скинути зайву вагу.

Неправильне спостереження за цифрами.
Вам більше не знадобиться зважування. Важливі цифри, які ви повинні знати для втрати ваги: відсоток жиру в тілі, індекс маси тіла, відношення талії до стегон і щоденне вживання калорій. Дізнайтесь, як знайти ці цифри і використовуйте їх правильно.

Ігнорування часу споживання їжі. Легкий спосіб схуднути полягає в тому, щоб їсти менше їжі в порціях. Поснідати незабаром після підйому, і потім їсти кожні 2-3 години після цього. Не їжте після 19:00.

Немає планування. Коли ви обчислюєте щоденний план вживання калорій, він має бути на 500 калорій меншим, якщо ви хочете втрачати 0,5 кг - 1 кг в тиждень. Більшість людей, що сидять на дієті, навіть не замислюються про те, скільки калорій вони споживають щодня.

Джерело: bienhealth.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...